bootstrap table

OD NAŠICH VYSTAVOVATELŮ

Přečtěte si něco zajímavého

Mobirise

Studentská léta plná úžasných nezapomenutelných zážitků s nespočtem mejdanů jsou skvělá a člověk na ně vzpomíná celý život, přesto se hodí už během studia trochu myslet na budoucnost. Vždyť se také říká, že „štěstí přeje připraveným“ a získat praxi v oboru svého studia ti pomůže získat nejen zkušenosti, ale vypadá to skvěle do životopisu a připíše to plusové body na pohovoru u budoucího zaměstnavatele. Tak proč tuto příležitost nevyužít?

BRIGHT je personálně poradenská společnost, která nabízí zejména pozice z oblasti práva, administrativy, marketingu a real estate. Můžeš se s námi poradit nejen ohledně své kariéry, ale i jak napsat životopis, aby na první dojem zaujal. A protože první dojem je jen jeden, můžeš si vyzkoušet i pohovor na nečisto. Na webových stránkách www.brightstudents.cz nalezneš simulátor pohovoru, u kterého se pobavíš i odstraníš chyby a nervozitu před pohovorem skutečným.

Nabídneme ti možnost získání stáže, praxe nebo dlouhodobé brigády, kterou zvládneš při studiu a pokud už jsi absolvent, a hledáš svůj první job, který odstartuje tvoji zářivou kariéru, tak jsme ten správný partner.

Těšíme se na tebe,

beBRIGHT© Copyright 2017 Univerzita Karlova