bootstrap table

OD NAŠICH VYSTAVOVATELŮ

Přečtěte si něco zajímavého

Mobirise

Nastartujte svou kariéru v České správě sociálního zabezpečení, jedné z největších finančně správních institucí v ČR, která nejen rozhoduje o nároku na důchod a o nemocenských dávkách, ale výplatu těchto dávek také zajišťuje. Česká správa sociálního zabezpečení vybírá pojistné na sociální zabezpečení a příspěvek na státní politiku zaměstnanosti. Plní též úkoly vyplývající z mezistátních úmluv o sociálním zabezpečení a koordinačních nařízení EU či spojené s posuzováním dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu.

Absolventům škol, kteří chtějí přijít „na chuť“ provádění sociálního zabezpečení, Česká správa sociálního zabezpečení a její okresní správy sociálního zabezpečení nabízejí různé možnosti uplatnění – od administrativních či úzce specializovaných odborných pozic (např. referent, účetní, metodik) přes právníky, IT odborníky a systémové inženýry po lékaře.

Podívejte se na nabídku volných míst – viz www.cssz.cz/cz/volna-mista – a nastartujete kariéru s námi. Pokud je pro vás dobrý pocit ze smysluplné práce na prvním místě, proč byste to s námi nezkusili.

Ptáte se, co vám může Česká správa sociálního zabezpečení nabídnout? Je to zejména zajímavá a různorodá práce v instituci, která hraje v životě každého z nás důležitou a nezastupitelnou roli. S námi můžete profesně růst. Jako naši zaměstnanci můžete využívat pružnou pracovní dobu, čas na odpočinek v podobě 25 dnů dovolené a 5 dnů indispozičního volna (tzv. sickdays), stravenky. Nabízíme volná místa ve služebním a pracovním poměru s možností nástupu dle dohody, volné pozice máme jak v Praze, tak i v regionech po celé ČR. Vyberete-li si místo výkonu práce v Praze, nabídneme vám ubytování v ubytovně hotelového typu.© Copyright 2017 Univerzita Karlova