bootstrap table

OD NAŠICH VYSTAVOVATELŮ

Přečtěte si něco zajímavého

Mobirise

Jsme největším evropským specialistou na právní ochranu. Služba, kterou poskytujeme již více než 22 let v České republice, pomáhá lidem v běžném životě i při podnikání. Vyřešili jsme již přes 190 000 právních kauz a poskytli více než 203 000 právních porad. Poptávka po našich službách stále stoupá. Sjednáním právní ochrany získá náš klient ochranu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a až 1 000 000 Kč na každý případ.

Naším motem je bránit slušné – právní ochrana pomáhá všem, kteří by jinak kvůli vysokým nákladům na právní služby sami na pomoc nedosáhli. Ve své práci se opíráme o zkušenosti a inovace z více než 100leté tradice firmy i o naše mezinárodní zázemí - působíme v 18 zemích nejen v Evropě, ale také v Kanadě nebo třeba Jižní Korei.

Naším cílem je být synonymem právní pomoci. Chceme pomoci utvářet a bránit svět, ve kterém slušní lidé za svou poctivost neplatí, ale naopak na ní mohou stavět. Jsme prestižní, důvěryhodný a stabilní partner s dlouhodobou perspektivou. Práce u nás je především posláním – bráníme slušné lidi před nespravedlností, nesmysly, zvůlí, byrokracií, nejasnými podmínkami a neférovým přístupem.© Copyright 2017 Univerzita Karlova