bootstrap table

OD NAŠICH VYSTAVOVATELŮ

Přečtěte si něco zajímavého

Mobirise

Stáže s Cestou pro mladé

Cesta pro mladé propojuje studenty a firmy formou stáží. Stáže mohou probíhat nejen ve firmách, ale také u OSVČ, ve veřejném nebo neziskovém sektoru. V nabídce je 144 pozic od účetní, přes specialistu marketingu nebo personalistu až po grafika.

Do projektu se mohou zapojit studenti posledních čtyř semestrů VŠ (bakalářského i magisterského studia) nebo VOŠ, žáci posledního ročníku nebo studenti jednoletých jazykových škol. Aktuální nabídku stáží studenti najdou na webu cestapromlade.cz. Po dohodě se školou si mohou nechat stáž uznat jako povinnou praxi.

Během stáže studenty vede zkušený pracovník společnosti – mentor. V rámci stáže mají studenti zdarma e-learningový kurz měkkých kompetencí a individuální poradenství v oblasti kariérního rozvoje. Díky stáži studenti navážou nové kontakty, získají praxi a možná i budoucí zaměstnání. Cesta pro mladé přispívá na cestovné a ubytování, takže mohou studenti stáž absolvovat kdekoliv v ČR.

Projekt Cesta pro mladé je realizován ve Fondu dalšího vzdělávání, státní příspěvkové organizaci MPSV. Projekt je financován pomocí ESF prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

© Copyright 2017 Univerzita Karlova