bootstrap table

OD NAŠICH VYSTAVOVATELŮ

Přečtěte si něco zajímavého

Mobirise

Život v mediální agentuře MEC Czech
Co vlastně dělá mediální agentura?

Mediální agentura je strategickým partnerem zadavatelů reklamy neboli značek, které mají někde reklamu. Agentura jim pomáhá plánovat a umisťovat reklamu v rámci kampaní do všech možných médií jako je např. televize, tisk nebo online.

Jak vypadá den v MEC?

Každý den v agentuře je jiný, protože každá kampaň je jiná. Náplň práce na kampani závisí na tom, v jaké fázi se nachází. Na začátku je nutné připravit strategii, co a jak chtějí značky komunikovat. Po naplánování je nutné kampaň připravit, objednat, nasadit, průběžně kontrolovat a na konci vyhodnotit. Všechnu práci ale neudělá jeden člověk. Za kampaní stojí celý tým, kde má každý na starosti něco jiného.

Co všechno se ještě v MEC děje?

Mimo práci na kampaních monitorujeme, co se děje na mediálním trhu. Připravujeme různé analýzy a sledujeme trendy a konkurenci. Naše snaha je využít všech informací a vědomostí k tomu, aby kampaně byly co nejefektivnější. Vše se odráží od nákupní cesty zákazníka a zpracování dat, které máme k dispozici.

Rádi se podílíme na akcích a projektech, které mají smysl. Už jsme připravili dvě konference s inspirativními řečníky z marketingového prostředí. Dobrovolničíme na Běhu pro Světlušku nebo se účastníme Do práce na kole, abychom šetřili životní prostředí. V rámci teambuildingu jezdíme pomáhat neziskovým organizacím anebo jen prostě cvičíme na terase jógu 😊© Copyright 2017 Univerzita Karlova