bootstrap table

OD NAŠICH VYSTAVOVATELŮ

Přečtěte si něco zajímavého

Mobirise

Microsoft láká talenty

Technologické firmy patří právem mezi nejžádanější zaměstnavatele. Microsoft nabízí fascinující vhled do světa moderních technologií, firemní kulturu, která podporuje osobní rozvoj a diverzitu, nový svět práce postavený na flexibilitě a spolupráci odkudkoliv, ale hlavně důvěru ve vaše schopnosti a nápady.

Uplatnění v Microsoftu najde nejen programátor. Spoustu zajímavých pracovních pozic se každoročně otevírá v marketingu a obchodu, službách nebo financích. Hned několik programů je cílených speciálně na studenty. Microsoft Student Partner nabízí studentům posledních ročníků technických vysokých škol šestiměsíční stáže ve firmě a pro absolventy VŠ různých zaměření je zde program MACH (Microsoft Academy of College Hires), který nabízí prestižní zaměstnání talentům s minimem pracovních zkušeností.

Zde se můžete o kariéře v Microsoftu dozvědět více.

Digitální dovednosti, cloudové služby a technologická řešení hýbou pracovním trhem a ekonomikou, a Microsoft je jedna z předních firem, kde takové dovednosti můžete získat. Začít se vzdělávat můžete ale již dnes - začněte třeba kurzem Office dovedností a získejte certifikát přímo od Microsoftu, který si snadno přidáte do svého profesního životopisu.© Copyright 2017 Univerzita Karlova