bootstrap table

OD NAŠICH VYSTAVOVATELŮ

Přečtěte si něco zajímavého

Mobirise

Že jsme mezinárodní firma ve 158 zemích světa? To je pravda. Také se o nás ale říká, že děláme jen audit a daně. Tohle už ale pravda dávno není. Ačkoliv jsme experti na audit a provádíme ho top firmám po celém světě, v PwC se staráme o svět byznysu ze všech úhlů. V rámci poradenství firmám radíme, jak správně vést byznys, citlivá data jejich klientů chráníme díky precizní kyberbezpečnosti a naše forenzní řešení pomáhají odhalit nepoctivé zaměstnance. Vyznáme se v technologiích, táhne nás to ke zkratkám jako AI či IoT, umíme zdigitalizovat továrnu, a když jde o zákon v obchodním světě, umíme sjednat pořádek. Nevěříš? Pojď si nás poslechnout naživo na náš PwC koncert.

Že korporátní atmosféře nefandíš? Ani my ne. Proto se snažíme jít tak trochu jinou cestou. Vykání se u nás nedočkáš, formální dress code si klidně šetři na ples. A když už je řeč o akcích, o ty u nás opravdu není nouze. Ať už se chceš vzdělávat a růst ve svém oboru, rozšiřovat si obzory v NEbyznys tématech, nebo se jen odreagovat na večírcích či teambuildingu. Na našich lidech nám záleží a zajímáme se i o svět kolem nás. Proto také dobrovolničíme na farmách, finančně podporujeme nejrůznější neziskovky a snažíme se žít ekologicky.

Chceš se o nás dozvědět víc? Jdi na náš kariérní web. Jsme i online, tak si nás najdi na FB nebo Instagramu.© Copyright 2017 Univerzita Karlova