make your own website

OD NAŠICH VYSTAVOVATELŮ

Přečtěte si něco zajímavého

Mobirise

Asi se ti to zdá ještě jako vzdálená budoucnost, ale už sis někdy položil/a otázku, kde bys jednou chtěl/a pracovat? Možná ano, možná ne :-). Ale určitě máš představu o tom, jaké parametry by tvůj budoucí zaměstnavatel měl splňovat: skvělý tým, pohodový a vstřícný nadřízený, dobré peníze, možnost rozvíjet se a profesně růst, flexibilní pracovní doba, práce z domova, spousta benefitů… hmm, to zní dobře, ne? Tak pojď pracovat k nám, do našeho centra sdílených služeb, a vše se ti splní :-).

Že jsi ještě tento pojem nikdy neslyšel/a? I to je možné, byť je módou mezinárodních společností takováto centra vytvářet. Jak už samotný název napovídá, jedná se o centrum, odkud jsou poskytovány služby nejrůznějšího druhu. My v Siemensu poskytujeme služby v oblasti financí, účetnictví, controllingu, lidských zdrojů, nákupu a logistiky, a to stále v rámci koncernu. Zákazník je tak pro nás stále Siemens, ale v zahraničí. A to je i důvod, proč hledáme kandidáty, kteří ovládají cizí jazyky. Naši zaměstnanci, kterých je už přes 1200, mluví 27! Jaké to pro tebe může mít výhody? Používat na denní bázi cizí jazyk(y) s rodilými mluvčími (zákazníky) a přitom zůstat „doma“. Ještě dodáme, že 20 % našich kolegů jsou cizinci, takže češtinu pak můžeš využít třeba v kantýně :-).

Pořád váháš, zda k nám poslat životopis? Zkusíme ti v rozhodování ještě trochu pomoci :-).

- Představ si, že by ti každý týden vařil kávu někdo z vedení centra sdílených služeb. Ne, to opravdu není vtip. Naše vedení je se svými zaměstnanci na jedné lodi, otevřené diskusi a hlavně se o ně zajímá! Přijď si pro důkaz k našemu stránku na veletrhu.

- A co teambuildingy?

- Je libo grilovačka v létě?

- Nebo Family Day?

- Soutěžíš rád/a? I takovou příležitost ti u nás dopřejeme.

- Nechceš v práci ustrnout na dalších x let? U nás nemusíš, naopak! Pomáháme našim zaměstnancům dosáhnout svého cíle. Naprostá většina vedoucích pracovníků se vypracuje přímo z týmu. Že tě vedoucí pozice neláká? I experty potřebujeme, a proto je podporujeme všemi možnými i nemožnými prostředky :-). Zkus mrknout na www.siemenssharedservices.cz.

- Necítíš se ve formálním oblečení? Tak si vezmi džíny a doraž s klidným svědomím na své místo :-).

Líbí se ti naše nabídka, ale máš trému z pracovního pohovoru?

Tak tu můžeš s klidným svědomým nechat doma, nebude potřeba. Naši manažeři jsou taky jen lidi a moc dobře vědí, jaké to je sedět na židli uchazeče. Nebudou tě trápit, když náhodou nebudeš znát odpověď na jejich otázku, naopak se tě podpoří. A někdy se na pohovoru i zasmějeme :-).

Tak co? Jsme pro tebe ten pravý zaměstnavatel?

Prohlédni si www.siemens.cz, sekce Kariéra, kde najdeš všechny aktuální pozice v rámci společnosti Siemens. Na již zmiňovaných stránkách www.siemenssharedservices.cz najdeš pak ty k nám do centra sdílených služeb.

Těšíme se na spolupráci právě s tebou!

Siemens


© Copyright 2017 Univerzita Karlova