bootstrap template

PROGRAM VELETRHU

Prozkoumejte, na co se můžete již dnes těšit.

Návštěvníci

Student nebo absolvent? Je veletrh vhodný právě pro mě?
Vítáni jsou všichni, kteří pomalu končí nebo již ukončili vysokoškolské studium a chystají se na své budoucí zaměstnání. Naše dveře jsou otevřeny všem, v programu si jistě vybere každý.

Kolik mě to bude stát?
Vůbec nic, postaráme se o Vás bez jakýchkoli finančních nároků. Vstup na veletrh, na přednášky a semináře, i katalog jsou pro Vás zcela zdarma.

Nemohu dorazit na devátou, nemohu se zdržet do čtyř hodin... Má smysl veletrh navštívit, pokud nemohu setrvat celý den?
Ano! Bohatý hlavní i doprovodný program jsou pro Vás připraveny po celý den. V dopoledních i odpoledních hodinách budou Vaše otázky zodpovídat zástupci zaměstnavatelů na stáncích, stejně tak přednášky a semináře jsou rozvrženy do celého dne tak, aby pro Vás byl Veletrh Absolvent zajímavý po celou dobu konání.

Mohu se předem připravit?
Výše na webové stránce mezi Informacemi pro návštěvníky jsme pro Vás shrnuli, jak se na veletrh připravit, aby jeho návštěva byla pro Vás co nejefektivnější.

Mohu své CV rovnou předat zástupcům zúčastněných společností?
Ano, přijďte rovnou se svým životopisem, který můžete ihned předat pracovníkům personálních oddělení firem, jejichž pracovní nabídka Vás na veletrhu oslovila.

Bude k dispozici připojení na wifi?
Návštěvníci budou mít možnost si zřídit jednodenní heslo do sítě uk-visitors pomocí svého telefonu.

Je možné se občerstvit přímo v areálu?
Ano. Občerstvení návštěvníkům přímo v místě veletrhu nabídne Bufet Karolinum a kavárna U Rotlevů.

Jsou prostory veletrhu bezbariérové?
Bezbariérovost je zajištěna pro všechny prostory, ve kterých se Veletrh Absolvent koná. Prohlédněte si podrobný popis bezbariérovosti a orientačního systému Karolina i přednáškových místností (Modrá posluchárna, Zelená posluchárna)

Pro firmy

Jak se mohu přihlásit k účasti na veletrhu?
Těší nás Váš zájem o Veletrh Absolvent. Pro přihlášení nás, prosím, kontaktujte na: ipsc@ruk.cuni.cz nebo 224 491 850. Rádi s Vámi probere veškeré možnosti.

Jaké obory studují studenti, kteří veletrh navštíví?
Univerzita Karlova má celkem 17 fakult, na kterých se vyučuje široká škála oborů. Na UK je akreditováno přes 300 studijních programů s více než 600 studijními obory (ve všech formách studia). Celkový přehled a charakteristiku si můžete prohlédnout v interaktivním přehledu, případně zde.

Kolik zástupců může na stánku firmu reprezentovat?
Na stánek je počítáno s 2 osobami. Navýšení počtu lze po domluvě předem.

Kde se dozvím podrobnosti o ceně za účast na veletrhu?
Kontaktujte nás na: ipsc@ruk.cuni.cz nebo 224 491 850. Rádi s Vámi projdeme veškeré podrobnosti a zašleme Vám ceník služeb.

Kudy se na veletrh dostanu a od kolika hodin je možné přijet připravovat stánek?
Veletrh se bude odehrávat v samém centru Prahy a zároveň krásných historických prostorách v Karolinu. Karolinum se nachází na adrese Ovocný trh 3, Praha 1 nedaleko stanic metra Můstek trasy „A“ nebo Náměstí Republiky trasy „B“. Pro vystavující budou prostory veletrhu otevřeny od 8:00. Instrukce obdržíte předem, ale i na místě Vás u vchodu přivítají naše hostesky, které Vám podají veškeré vstupní informace. Pro veřejnost bude akce probíhat od 9:00 do 16:00.

Je možné u místa konání parkovat?
Parkovacích míst v rámci UK je velmi omezený počet. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na: ipsc@ruk.cuni.cz nebo 224 491 850. Další parkovací místa jsou ovšem jen pár kroků od místa konání akce – např. parkoviště v OD Kotva, OC Palladium, Garáže Slovan apod.

Kdo je organizátorem akce a jak jej mohu kontaktovat?
Organizátorem celé akce je Informační, poradenské a sociální centrum UK. Budete-li mít jakékoliv dotazy či požadavky ohledně Veletrhu Absolvent, prosím, obraťte se na kontaktní osobu Mgr. Janu Rakičovou: ipsc@ruk.cuni.cz nebo 224 491 850. Budeme se těšit na setkání.

Kontaktujte nás přímo!

© Copyright 2017 Univerzita Karlova