make your own website

JAK SE PŘIPRAVIT

Efektivní návštěva veletrhu


Pokud si pozorně přečtete tyto stránky, prohlédnete si seznam vystavovatelů a také nabídky seminářů doprovodného programu, stane se pro vás návštěva veletrhu Absolvent skutečně efektivní. Jak se tedy vyhnout bezcílné procházce mezi stánky vystavovatelů?

Promyslete si, co hledáte. Brigádu? Práci na plný úvazek? Obecné informace, jak se na vstup do pracovního života připravit? Pokud přesně víte, co je pro vás to pravé, připravte se na setkání se zástupci konkrétní firmy. Pokud ne, podívejte se v seznamu vystavovatelů na kompletní nabídku firem a jejich zaměření.

Připravte si s sebou váš aktuální životopis.

Buďte pozitivní a otevření. Že nevíte, jak byste se mohli zrovna s vaším oborem uplatnit v té či oné společnosti? S pozitivním přístupem a s troškou zvědavosti budete možná sami překvapeni, kolik cest se před vámi může otevřít.

I po skončení hlavního programu veletrhu na sobě můžete nadále pracovat. Získat zajímavé dovednosti, které se budou vyjímat nejen ve vašem CV, můžete i v průběhu akademického roku v rámci cyklu seminářů na podporu rozvoje kariéry, které pro studenty připravuje Informační, poradenské a sociální centrum UK.

© Copyright 2017 Univerzita Karlova