web software

PROGRAM VELETRHU

Prozkoumejte, na co se můžete již dnes těšit.

Harmonogram přednášek

Podrobnosti připravujeme.

Studiem na vysoké škole se ze studentů stávají odborníci ve zvolených odvětvích. Studium je často velmi náročné a času či příležitostí na získávání pracovních zkušeností v oboru není vždy mnoho. Po ukončení studia se tak čerství absolventi ocitají na prahu svého kariérního a profesního života. Univerzita Karlova se snaží studenty co nejlépe připravit nejen v otázce teoretických znalostí, ale také představit svým studentům praktickou stránku - jak a kde nabytých znalostí využít.

Veletrh Absolvent je určen studentům Univerzity Karlovy, kteří pomalu končí nebo již dokonce ukončili vysokoškolské studium a chystají na své budoucí zaměstnání. Klade si za cíl nabídnout širokou škálu pracovních příležitostí na plný úvazek, ale také krátkodobých brigád či stáží pro naše studenty a absolventy.

Studentům chceme vstup na pracovní trh co nejvíce ulehčit, proto představíme, jaká je poptávka a jaká očekávání mají zaměstnavatelé a seznámíme s možnostmi, jak se efektivně připravovat již během studia. Kromě prezentací společností z komerčního, státního i neziskového sektoru můžete také navštívit některou z připravovaných přednášek či seminářů, které nabídnou podporu v oblasti rozvoje kariéry a kariérového poradenství. Naši odborníci Vám pomohou se zásadními tématy jako je: jak na poutavé CV, jak zaujmout při pracovním pohovoru, budete si moci natočit svou videovizitku…

Hlavní část veletrhu se bude konat ve středu 28. 11. 2017 v historických prostorech Karolina. Můžete zde navštívit stánky vybraných firem, kde bude možné s jejich zástupci probrat aktuální nabídku pracovních pozic, či další příležitosti pro studenty, které daná společnost nabízí.
Některé z firem Vás také pozvou na svou prezentaci do přilehlých poslucháren. Zde budou probíhat také další informativní semináře.

© Copyright 2017 Univerzita Karlova