make your own website

KARIÉRNÍ WORKSHOPY

Efektivní návštěva veletrhu

Microsoft

Workshop

Přijďte poznat Nový svět práce společnosti Microsoft a dozvědět se, jaké možnosti pro studenty nabízíme. Ve druhé části workshopu se budeme zabývat digitálními dovednostmi a praktickými ukázkami Office dovedností, které potřebuje nejen každý student, ale také zaměstnanec. V ideálním případě si přineste počítač, ať si můžete vše rovnou vyzkoušet. Těšíme se na Vás!

Ve středa 21. 3. 2018 od 10:00, Zelená posluchárna 1. patro, č. dv. 141, Celetná 20, Praha 1

Zaregistrujte se zde

Grafton Recruitment

Práce s LinkedIn

Chcete být neustále ve spojení s profesním světem? Máte zájem přečíst si články, postřehy a komentáře u témat, která Vás zajímají? Chcete si pravidelně monitorovat nejen nabídky práce? Využijte možnosti založit si profil na profesní sociální síti LinkedIn s podporou a konzultací personální agentury Grafton. Poskytneme Vám podporu nejen při založení profilu, ale zároveň Vám vysvětlíme základní funkcionality, ukážeme možnosti využití LinkedIn a zodpovíme Vaše dotazy. Srdečně Vás zve a těší se na Vás Grafton Team!

Ve čtvrtek 22. 3. 2018 v čase 13:00-16:00 se na Vás budeme těšit v prostorách Zelené posluchárny. Budeme mít k dispozici 8 laptopů s připojením na internet, které budete moci na místě využít. Pokud chcete mít jistotu volného počítače, přijďte s vlastním notebookem.

Zaregistrujte se zde

Vymysli (si) práci snů za hodinu!

Kreativní workshop

Přemýšlíš občas o své budoucí kariéře? Zapoj své znalosti a analytické dovednosti a díky nim a špetce kreativity vymysli spolu s dalšími účastníky workshopu práci, která (Tě) bude bavit a živit. Přijď si užít kreativní flow s lektorem PhDr. Petrem Hedbávným.

V úterý 17. 4. 2018 od 18:00 se na Vás budeme těšit v prostorách Kolej Hvězda, Zvoníčkova 5, Praha 6

Zaregistrujte se zde

© Copyright 2017 Univerzita Karlova